MHP TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ ÖZ:

 “BU ŞEHRE; BİRLİK, BERABERLİK VE CUMHUR İTTİFAKI YAKIŞIR”

AK Parti Mersin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir ve 13 İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı” görkemli bir programla yapıldı.

AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş’ın katılımıyla Edip Buran Spor Salonu’nda gerçekleşen program, yoğun ilgi gördü. 

Cumhur İttifakı’nın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ve 13 İlçe Belediye Başkan Adayı, salonda büyük bir sevgi seliyle karşılandı.

Cumhur İttifakı’na destek veren partililere, gönüldaşlarına ve tüm hemşehrilerine teşekkür eden MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz; “Cumhur İttifakı’nın zafer bayrağını Mersin’de göndere çekeceğiz” dedi.

Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz; “Hepimiz bu kutlu davanın neferleriyiz. Biriz, beraberiz. Bizim yolumuz, kalpleri ve gönülleri birleştirmek. Cumhur İttifakı olarak, 31 Mart’a kadar her zaman olduğu gibi sahada olacağız, çalışacağız. Biz, Mersin’i seviyoruz, Mersin, bizi seviyor. Bunu da 31 Mart akşamı Allah’ın izniyle ispat edeceğiz. Bu şehre birlik, beraberlik, üretken belediyecilik ve Cumhur İttifakı yakışır” diye konuştu.