Altunok, Esnaf ve Halkla Buluştu

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere gittiği Yeşilovacık ve Akdere mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle Muhtarı Mehmet Kunt’la Akdere mahallesinde buluşan Başkan Altunok, burada vatandaşlar ve esnafları ziyaret ederek sorun ve istekleri yerinde dinledi. Daha sonra Yeşilovacık mahallesine geçen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, burada da esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu. Vatandaşlar ve Mahalle Muhtarı Rıdvan Alçın’la görüşen Başkan Altunok, belediye tarafından Yeşilovacık deniz sahilinde devam eden sahil düzenleme projesini de yerinde inceledi.

“İlçemizin her mahallesi bizim için değerli” diyen Silifke Belediye Başkanı Altunok, “Tüm mahallelerimizin daha nitelikli ve modern bir yapıya kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü Silifke’miz ve halkımız her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor. Akdere ve Yeşilovacık mahallelerimizde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımız, esnaflarımız ve muhtarlarımızdan gelen istek ve talepleri de belediyemizin imkanları dahilinde değerlendirerek projelendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki yaz aylarında tamamlayarak hizmete sunmayı amaçladığımız deniz sahili düzenleme projemize de ayrı bir önem veriyoruz. Özellikle Yeşilovacık mahallemize gelecek tatilcilerimiz ve vatandaşlarımız bu proje ile birlikte düzenli bir sahilde denize girerek, tatilin keyfini çıkaracaklardır. Bu çalışmamız ilçe ve bölge halkımızın yanı sıra esnaflarımıza da büyük faydalar sağlayacaktır. Belediye olarak ilçemiz ve halkımız için modern ve sağlıklı projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” diyen Başkan Altunok’un Akdere ve Yeşilovacık mahallesinde vatandaş ve esnaf ziyaretlerine devam ettiği öğrenildi.

30.11.2022, Mevlüt Partal, Silifke,

Editör: Habibe Aydın