Altunok, “Örnek Projeler Üretmeye Devam Edeceğiz”

Göreve geldiği günden bu yana Silifke ve Silifkeliler için önemli hizmetler ürettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Sadık Altunok, özverili çalışmalar yürüten belediye personeline teşekkür etti.

Emeğin en yüce değer olduğunu hatırlatan Başkan Altunok, belediye olarak ilçede örnek projelere imza atmayı sürdüreceklerini vurguladı. Belediye Başkanı Altunok konuşmasında, Göreve geldiğimiz günden bu yana Silifke’miz ve halkımız için çok önemli hizmetler üretmeye devam ediyoruz. Emek en yüce değerdir. Belediyemizde görev yapan tüm personelimizle başarılı bir şekilde çalışarak örnek projelere birlikte imza atıyoruz. Bu hizmetleri sürdürürken de birlikte görev yaptığımız çalışanlarımızın emek ve alın terine karşı gösterdiğimiz hassasiyetimiz aynı şekilde devam etmektedir. Çalışan arkadaşlarımızın emeklerine sahip çıkarak Silifke’mize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bugün imzaladığımız toplu iş sözleşmesinin belediyemize ve çalışan işçi arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diyerek Hizmet-İş Sendikası Karaman Şube Başkanı Mustafa Karakaş’la birlikte sözleşmeyi imzaladı.

Sözleşmenin hayırlı olması dileğinde bulunan Hizmet-İş Sendikası Karaman Şube Başkanı Mustafa Karakaş’ta konuşmasında, karşılıklı iyi niyet ve önemli kazanımlarla imzaladıkları toplu iş sözleşmesinde işçilerin beklentileri ve yüksek enflasyon artışını dikkate aldıklarını vurguladı.

Silifke Belediye Başkanlığında düzenlenen toplu iş sözleşmesi imza törenine Belediye Başkanı Sadık Altunok’un yanı sıra Belediye Şirket Müdürü Eyüp Arslan,  Hizmet-İş Sendikası Karaman Şube Başkanı Mustafa Karakaş ve belediye sendika temsilcileri katıldılar.

03.08.2023, Mevlüt Partal, Silifke,