Altunok, “Pazarkaşı mahallesini parke ile kaplayacağız”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçeye bağlı Pazarkaşı mahallesinde yapımı devam eden parke taşı döşeme ve kaldırım düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Pazarkaşı Mahallesi Muhtarı Alaattin Gezer’le birlikte yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Sürekli büyüyen ve gelişen ilçemiz, yeni yaşam alanları, modern projeler ve sağlıklı hizmetlerimizle Mersin ilimizin en gözde ilçelerinden biri olma özelliğini yakalamıştır. Bu bilinçle çalışmalarımıza ara vermeden bir çok farklı noktada aynı anda hizmet vermeye çalışıyoruz.  Kendi imkanlarımızla kurduğumuz tesislerimizde ürettiğimiz asfalt ve parke taşları ile ilçemizin cadde ve sokaklarını yeniden inşa ediyoruz. Yıllardır kaderine terkedilen Pazarkaşı mahallemizi de belediye hizmetleri ile buluşturuyoruz. Pazarkaşı mahallemizde şu anda yapımına başladığımız parke taşı döşeme çalışmalarımızı mahallemizin her köşesine ulaştırarak parke taşı döşenmemiş sokak ve ara yol bırakmayacağız. Yaptığımız tüm çalışmalarımızı bir plan ve program dahilinde sürdürüyoruz.  Bu program dahilinde ekiplerimiz var gücüyle ilçemiz ve halkımız için çalışmaktadırlar. Pazarkaşı mahallemiz ve vatandaşlarımızı da modern ve sağlıklı projelerimizle buluşturacağız.  Belediyemizin hizmet götürmediği hiçbir nokta kalmayıncaya kadar gece gündüz ilçemize ve halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Pazarkaşı Mahallesi Menderes caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları da  ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Altunok, mahallede yürüttükleri çalışmalar hakkında vatandaş ve esnafları da bilgilendirdi.

07.12.2022, Mevlüt Partal, Silifke,

Editör: Habibe Aydın