Değerlendirme Toplantımızı Gülnar’da Gerçekleştirdik

​            Gülnar Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda 2023 yılı iş programları doğrultusunda yürütülen ormancılık faaliyetlerin değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Bölge Müdürümüz Mustafa Yalçın başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Fulin, Yaşar Yaman Sağlam ve Ali Kişi, şube müdürleri, orman işletme müdürleri, fidanlık müdürü ve etüt proje başmühendisi katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda;

Bölge Müdürü Yalçın açılış konuşmasında, “Çalışmalarımızda saygı ve disiplin en önemli prensibimizdir, çalışanlarımızla beraber ekip ruhu içerisinde olmalı ve tüm bölge müdürlüğü uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Gördüğümüz problemleri zamanında çözmeli, 2023 yılında çalışmalarımızda iyi seviyelerdeyiz, yıl sonunda da hedeflerimizin tamamına ulaşmalıyız. Gelecek yıl programlarının hazırlıklarına da şimdiden başlayarak mesleğimizin devamlılık ilkesine uygun hareket etmeliyiz. “Dedi.

İşletme Müdürleri faaliyet konularına ilişkin, sunum yaparak ardından şube ve işletmelerin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Bölge Müdürü Yalçın, bu zamana kadar gösterilen gayret için, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.