Dr. Ali Öz’e Basından Yoğun İlgi

Öz: “Birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız” Öz: “Birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız”

İstikbal Özel Haber/Fatma Aydın- MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Yoğun katılımın olduğu basın toplantısında konuşan Ali Öz, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Toroslar ilçesinden Cumhur İttifakı adayı olduğunu söyledi ve görüşmeye ve fikirlere açık olduğunun altını çizdi. Öz, “ Yaklaşan seçimlerde ana hedefimiz kentimizde bir yenilenmenin gelişmenin olması, birlikte sizlerin tavsiyeleri önerileri ile yapacaklarımızla yaptıklarımızla hassas olduğumuzun bilinmesini istiyorum. Mersin gerçekten gerek ülkemiz gerekse uluslararası alanda önemli bir şehir. Bizim için siyah, beyaz, Türk, Kürt, Alevi, Sünni, Çerkez bunların herhangi bir ayrımı yoktur. İnsancıl bir anlayışla sizlerin de vereceği destek ile zor bir görevi sahipleneceğime inanıyorum.” Dedi.

Seçim için çalışılıp kazanılabileceğini söyleyen Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, önemli olanın 1 Nisan’dan sonra Mersin’e yapacağımız güzellikler, güzel işler yapmak” olduğunu söyledi ve Dr.Ali Öz katılan basın mensuplarına teşekkür etti.

Editör: Habibe Aydın