SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, ÜNİVERSİTELİLER VE GENÇLER BU ZİRVEDE BULUŞTU SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, ÜNİVERSİTELİLER VE GENÇLER BU ZİRVEDE BULUŞTU

DURMUŞ'TAN SPORCU ÖĞRENCİYE EV ZİYARETİ

Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 2023 “Ateşli Silahlar 25 Metre Spor Tabanca Kategorisi” Genç Kadınlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye 2’ncisi Aleyna Su Karapınar’ı tebrik etmek için evine misafir olduğu belirtildi. 

Yetkilerce yapılan yazılı açıklama da, "Öğrencilerimizi sporun her alanında aktif olarak görmek bizlere gurur veriyor, diyen Durmuş, bundan sonraki süreçte de öğrencimizin başarılarının devamını diledi. Kendisini olimpiyatlarda da görmek istediğini ifade etti. Öğrencimizin velilerine de desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Öğrencimiz İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un ziyaretinin kendisini daha çok motive ettiğini ve daha sonraki yarışmalardan madalyalarla dönmek istediğini ifade etti.
Ziyarette İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Burğut ve İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü İbrahim Yılmaz eşlik etti" denildi.