GÜLNAR FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

19.Gülnar Kültür ve Yöresel Ürünler Festivali kapsamında ilk defa fotoğraf yarışması düzenlendi. Yarışmaya 33 fotoğrafçı, Gülnar sınırları içerisinde çektikleri 117 fotoğraf ile katılım sağladılar. Jüri üyesi olarak Gülnar İlçe Kaymakamı Musa AYYILDIZ, Gülnar Belediye Başkanı  Alpaslan ÜNÜVAR, Fotoğraf Sanatçısı ve AA foto muhabiri Seyit KONYALI ve Fotoğraf sanatçısı Mustafa GÜMÜŞ, 117 fotoğraf içerisinden dereceye giren fotoğrafları seçtiler.

Yarışmada; Birinciliği Serap ÜNAL, ikinci Hatice EKİZ, Üçüncü Halil ÇOT ve Vimar A.Ş. Özel ödülünü ise Samet DOĞAN  alırken 20 fotoğrafa da sergileme ödülü verildi.

Yarışmada dereceye girenlerin ödülleri 25 Ağustos Cuma günü düzenlenecek olan 19. Gülnar Kültür ve Yöresel Ürünler Festivalinde takdim edilecek.

Yarışmanın tüm katılımcılarına teşekkür eden Gülnar Belediye Başkanı  Alpaslan ÜNÜVAR; " Bu yıl 19'uncusunu düzenleyeceğimiz Gülnar Kültür ve Yöresel Ürünler Festivalimizi daha coşkulu ve kapsamlı hale getirdik. Düzenlediğimiz yarışmalarımız bu yıl festivalimize renk katacak. Bu kapsamda düzenlenen Gülnar temalı fotoğraf yarışmamıza ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bu yarışmayla Gülnar'ımızın, kültürüne ve güzelliklerine ışık tutmak, tüm dünyaya tanıtmak istedik. Gülnar'ımız her rengiyle, doğasıyla ve zengin kültürleriyle adeta bir sevgi coğrafyasıdır. Bu vesileyle yarışmaya katılan tüm yarışmacılarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyor, yarışmalarımızda verilecek olan ödüler için sponsor olan Vimar A.Ş. yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever iş adamı, Hemşerimiz Sayın Mustafa BAYSAN Beye böyle güzel bir organizasyona katkılarından dolayı çok teşekkür ederim, fotoğraf yarışmalarımızda tekrar buluşmayı diliyorum” ifadelerini kullandı.