“JASAT TİMLERİNDEN ARANAN ŞAHISLARA OPERASYON”

MERSİN POLİSİ VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI YÜRÜTTÜ MERSİN POLİSİ VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI YÜRÜTTÜ

Mersin İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timleri uzun zamandır aranan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahısların yakalanmasına yönelik yaptığı çalışmalar sonucunda düzenlediği operasyonlarda (2) şahsı yakaladı.

Jandarma ekipleri; (25) farklı dosyadan hakkında (37) yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve (8) yıldır aranan bir şahsı ve (4) farklı dosyadan hakkında (17) yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve (4) aydır aranan başka bir şahsı yakalamak için harekete geçti. Yakalanmamak için başkasına ait kimlik bilgilerini kullanan ve sürekli adres değiştiren şüphelilerin izini süren jandarma ekipleri her iki şüphelinin de Antalya ili Manavgat ilçesinde olduğunu tespit etti. Şüphelilerin saklandığı adresi tespit eden ekipler iki ayrı adrese düzenlediği operasyonda (2) şüpheliyi yakaladı. Jandarmadaki işlemleri tamamlanarak adli makamlara sevk edilen şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Editör: Habibe Aydın