KAPTILAR AMA MERSİN POLİSİNDEN KAÇAMADILAR

          Asayiş Şube Müdürlüğü Ekiplerimiz, Akdeniz İlçemizde son bir hafta içerisinde meydana gelen 2 farklı KAPKAÇ olayını aydınlattı.

       Yetkililerce yapılan yazılı açıklama da, “ Akdeniz ilçemizde yaşanan kapkaç olayı sonrasında  Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği ekiplerimiz ivedilikle olay yerine intikal ederek şüpheli şahısların kaçış güzergâhında bulunan 150’ye yakın KGYS ve işyerlerine ait güvenlik kamera kayıtlarını izlemiş, Kapkaç olaylarını 2 şüpheli şahsın gerçekleştirdiği ve olay sonrasında ise elektrikli bisiklet kullanarak ara sokaklardan kaçtıkları tespit edilen A.Ç. ve M.S. isimli şüpheli şahısların olduğu tespit edildi, şüpheli şahıslar çalmış oldukları cep telefonu ile birlikte yapılan operasyon ile yakalandı. Yakalanan A.Ç. ve M.S. isimli şüpheli şahıslar yapılan işlemlerin ardından Adli Mercilerce sevk edildi. Yapılan operasyonda elde edilen cep telefonu, kapkaç mağduru sahibine teslim edildi.

  
         Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” dedi.