MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş’tan Kurban Bayramı Mesajı MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş’tan Kurban Bayramı Mesajı

MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş'tan 19 Mayıs Mesajı

MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105. yıl dönümünde bir mesaj yayınladı. Doğmuş, mesajında Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışını ve bağımsızlık meşalesinin yakılmasını anarak, bu tarihi günün Türk milleti için ne denli önemli olduğunu vurguladı.
Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş,
"Doğuş, bağımsızlık mücadelemizin ve Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bu önemli günü gençlerimize emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vizyonuna işaret etti. Türk iş dünyası olarak gençlerimizin bilim, teknoloji, sanat ve sporda ülkemizi ileriye taşıyacağına olan inancımız tamdır," dedi.

Doğmuş, Türkiye'nin muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasında gençlerin büyük bir rol oynayacağını ve iş dünyasının da bu gençlere destek olmak için üzerine düşen görevleri yerine getireceğini belirtti.

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, "Gençlerimizin potansiyelini en iyi şekilde kullanarak ülkemizi daha ileriye taşıyacağımıza inancımız tam. Bu anlamlı günde, gençlerimizin bayramını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kurtuluş mücadelesi kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyoruz," ifadelerini kullandı.

Editör: Habibe Aydın