MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. LEVENT UYSAL ENGELLİ VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ.

 

Aday olduğu günden beri pozitif söylemleriyle dikkatleri üzerine çeken MHP Mersin Milletvekili Adayı Dr. Levent Uysal; Türkiye Sakatlar Derneği Tarsus Şubesi, Görme Engelliler Derneği, Otizm Derneği, Talasemi Derneği ve İşitme Engelliler derneklerini ziyaret ederek her zaman yanlarında olduğu mesajını verdi.

MHP Mersin Milletvekili Adayı Dr. Levent Uysal’a MHP Milletvekili adayı Dr. Ali Arı, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz, Toroslar İlçe Başkanı Mehmet Çelik’te eşlik etti.

Levent Uysal; “Yapmamız gereken en faydalı hizmetlerden biri Mersin’i engelli kardeşlerimiz için kolay, yaşanır bir hale getirmektir. Unutmayalım ki hepimiz birer engelli adayıyız. Biz toplumsal beraberliğin canlı kalması için elimizden gelen her türlü desteği göstermeye gayret edeceğiz.” dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği Tarsus Şube Başkanı Ali Çelik, konuşmalarında ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Engelsiz yaşam için burada biz tüm engelli vatandaşlarımıza elimizden geldiğince destek oluyoruz. Vekillerimiz olarak sizlerden de destek istiyoruz. Biz sizden o enerjiyi aldık. Güler yüzünüz ve samimiyetiniz bizleri mutlu etti.” dedi.

Heyet, ayrıca engelli vatandaşların taleplerini ve sorunlarını da dinledi.