MHP’li Şimşek, “Acımız Büyük”
Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek, “Acımız büyük, yaralarımızı hep birlikte sarmak için depremzede vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen ve Mersin bölgesine yerleştirilen depremzedeleri ziyaret etti.  Mersin merkez, Tarsus, Toroslar, Erdemli, Silifke ve Mut ilçelerini ziyaret eden Mersin Milletvekili Şimşek, buralarda depremden zarar gören vatandaşlara yönelik yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Daha sonra Silifke’ye geçen MHP’li Şimşek burada da Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, MHP İlçe Başkanı Levent Nogay, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz ve KAÇEP Başkanı Kıvanç Derya ile birlikte Silifke Belediyesi tarafından kurulan yardım toplama merkezini ziyaret etti.

Burada Depremzedelerle de görüşen MHP Milletvekili Şimşek, Silifke bölgesinde yürütülen çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Sadık Altunok’tan da bilgiler aldı. Mersin Milletvekili Şimşek, “Kalbimiz, yüreğimiz sizlerle. Devletimiz ve milletimiz tüm varlığıyla burada. Bu millet büyük bir millet.  Bu zor günleri hep birlikte beraberce atlatacağız. Halkımıza, gençlerimize ve çocuklarımıza sahip çıkacağız. Felaketin yaşandığı andan itibaren devletimiz, valilerimiz, kaymakamlarımız, belediyelerimiz, ve tüm kamu kurumlarımız anında harekete geçerek vatandaşlarımızın yardımına koşmaktadır. Büyük Türk Milletimizde derin acılar açan bu felaketten zarar gören kardeşlerimizin yaralarını devlet-millet olarak omuz omuza vererek saracağız” diyerek depremden zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.
14.02.2023, Mevlüt Partal, Silifke,