SÖYLEMEZ, “BU SÜREÇ SEÇİM SÜRECİ DEĞİL, VATAN MESELESİ”

AK Parti Mersin 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Havva Sisibelsöylembel Söylemez, Akdeniz’de seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Akdeniz’den vatandaşlara seslenen Söylemez, bu sürecin bir seçim süreci olmadığının bir vatan meselesi olduğunun altını çizerek, “Vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a güvenci tam ve ‘Teröristlere, bu ülkeyi terör devleti haline getirmek isteyenlere, dışarıdaki batı ile içerideki terör devletini oluşturmak isteyenlere biz müsaade etmeyeceğiz’ diyorlar. İnşallah biz milletimizin teveccühü ile 14 Mayıs gecesi yeni bir zaferi Allah nasip ederse tekrar yazacağız. Ülkemize sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Av. Havva Sibel Söylemez, seçime sayılı günler kala saha çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar çerçevesinde Milletvekili Adayı Söylemez, Akdeniz ilçesinde bir dizi esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretlerine ilk olarak Çay Mahallesinde bulunan Nakliyeciler Sitesinden başlayan Söylemez’e, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak ve Akdeniz ilçe teşkilatı mensupları da eşlik etti. Nakliyeciler Derneği Başkanı Mehmet Bozkurt ve yönetimiyle bir araya gelen Söylemez, daha sonra nakliyeciler sitesinde dükkanları tek tek ziyaret ederek, esnaflara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamını ileterek, desteklerini istedi. Söylemez ardından da Silifke Caddesi, Çiçek Pasajında bulunan esnafları gezdi.

“BUGÜNÜN KAZANIMLARINI HEBA ETMEYİN”

Ziyaretler esnasında Akdeniz’den vatandaşlara seslenen AK Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Avukat Havva Sibel Söylemez, şunları kaydetti:

“AK Parti olarak her meslek grubuyla buluşmaya gayret ediyoruz. Yağmur, çamur demeden sıkmadık el, almadık gönül bırakmayana dek çalışacağız. Çünkü biz dertle dertlenen ve çözüm üretmek üzere çalışan 21 yıllık bir hükümetiz. Başarımızın sırrı da vatandaşlarımızla her daim iç içe olmamızdan geçmektedir. Biz gece gündüz gayret ediyoruz. Milletimize dokunuyoruz. Diyoruz ki bugünün kazanımlarını heba etmeyin 21 yıldır sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çok güzel işlere imza attık. Allah'ın izni ile önümüzdeki dönemde milletin teveccühü ile biz çok güzel işler yapmaya devam edeceğiz.

Bizim milletimiz bilinçli. Her gün sahadayız. Vatandaşlarımız; “teröristlere bu ülkeyi terör devleti hali getirmek isteyenlere dışarıdaki batı ile içerideki terör devletini oluşturmak isteyenlere biz müsaade etmeyeceğiz” diyorlar. Bunun için de bu ülkenin kazanımlarının farkındalar. Doğalgaz da yapılan hamleler, o teröristlerin gezdiği dağlardaki petrolün bugün Gabar'da Cudi'de çıkarılan petrollerin, Mavi Vatan'ı milletimiz içine sindirdi. Yollarda olan TOGG arabamızdan, nükleer santrale kadar o kadar çok işimiz var ki biz bunları anlatarak bitiremeyiz.

“VATANDAŞLARIMIZ BU SÜRECİN BİR SEÇİM SÜRECİ DEĞİL VATAN MESELESİ OLDUĞUNUN FARKINDA”

Ama vatandaşımız her şeyin farkında. Vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a güvenci tam, bu sürecin bir seçim olmadığını, vatan meselesi olduğunun herkes farkında. 14 Mayıs seçim zaferimiz için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah biz milletimizin teveccühü ile 14 Mayıs gecesi yeni bir zaferi Allah nasip ederse tekrar yazacağız. Ülkemize sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Editör: Habibe Aydın