BAŞKAN YILDIZ KURBAN SATIŞ ALANINI ZİYARET ETTİ BAŞKAN YILDIZ KURBAN SATIŞ ALANINI ZİYARET ETTİ

TOROSLAR BELEDİYESİNDEN 3 MAHALLEYE YENİ KÜLTÜR VE TAZİYE EVİ 

“BAŞKAN YILDIZ, KÜLTÜR VE TAZİYE EVİ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ”

 

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kültür ve Taziye Evleri’nin halkın önemli bir ihtiyacını karşıladığını söyledi.

Kurdali Mahallesi’nde yapımı tamamlanma aşamasında olan, Güneykent ve Demirtaş Mahalleleri’nde inşaat çalışmaları devam eden Kültür ve Taziye Evi’nde incelemelerde bulunan Başkan Yıldız; “Vatandaşlarımızın taziyelerini daha nezih bir ortamda kabul edeceği ve mevlid programlarını düzenleyebileceği Kültür ve Taziye Evlerimizi en kısa zamanda tamamlayacağız” dedi.

Göreve başladığı günden bu yana sürekli esnaf ve vatandaşlarla görüşerek talep ve önerilerini değerlendiren Başkan Yıldız, Kurdali Mahallesi’ndeki Kültür ve Taziye Evi incelemesinde Mahalle Muhtarı Abdullah İnan ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Başkan Yıldız, burada bir açıklama yaparak; “Kurdali Mahallemizde bir hayırsever yurttaşımız ile birlikte yaptığımız Kültür ve Tazi Evimizi inceledik. İç tefrişatı ile elektrik ve su hattının çekilmesinin ardından burayı en kısa zamanda mahalle sakinlerinin ve ilçe halkının kullanımına sunacağız” diye konuştu.

Editör: Habibe Aydın