TOROSLAR’DA CAMİLER BAYRAMA HAZIR

Toroslar Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi ilçe genelindeki tüm camilerde temizlik ve dezenfekte çalışması yaptı. Güzel kokular sıkılarak, gül suyu ile de temizlenen camiler bayrama hazır hale getirildi. 

Camilerde rutin olarak sürdürdüğü temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını Ramazan ayında daha da yoğunlaştıran Toroslar Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda da vatandaşların ibadetlerini temiz ve sağlıklı bir ortamda gerçekleştirmeleri için çalışmasını kesintisiz devam ettirdi.

Belediyenin ibadethane temizlik ve dezenfektan ekibi, ilçedeki tüm ibadethanelerin iç ve dış mekânlarını tarayarak pırıl pırıl yaptı.

“Vatandaşlarımız Gönül Rahatlığıyla İbadet Edebilir” 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, vatandaşların bayram namazını daha temiz ve nezih bir ortamda eda edebilmesi için ilçedeki tüm ibadethanelerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmasının yapıldığını söyledi.

Başkan Yılmaz; “Toroslar Belediyesi olarak rutin temizliğini yaptığımız ibadethanelerimizi bayrama hazır hale getirdik. Amacımız, hemşehrilerimizin gönül rahatlığıyla ve huzur içerisinde ibadetlerini gerçekleştirmesidir. Tüm hemşehrilerimize hayırlı Bayramlar dilerim” dedi.

 

Editör: Habibe Aydın