Il Haberleri

il haberleri ve güncel il gelişmeleri, il ile ilgili tüm video, il fotoğrafları ve il haberleri 4 Mevsim Haber sitemizde


Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) vatandaşları dolandıran (2) şahsı suçüstü kıskıvrak yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sigara kaçakçılığı ile mücadele kapsamında düzenledikleri operasyonda (2) şüpheliyi yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sahte alkol üretimi ve ticareti yapan (2) şüpheliyi yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik düzenlediği operasyonlarda (5) şüpheliyi yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yasadışı bahis oynatmak suretiyle haksız kazanç elde eden suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kaçak kazı yapan (5) şüpheliyi suçüstü yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri aranan şahıslara yönelik icra ettiği operasyonlarda (388) şahsı yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sigara kaçakçılığı ile mücadele kapsamında düzenledikleri operasyonlarda (3) şüpheliyi yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılık ile mücadele kapsamında düzenledikleri operasyonda (1) şüpheliyi yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılık ile mücadele kapsamında halk sağlığını tehlikeye sokan sahte temizlik ürünleri imal eden şüphelilere yönelik...

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri define bulmak amacıyla kaçak kazı yapan (8) şüpheliyi suçüstü yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri aranan şahıslara yönelik icra ettiği operasyonlarda (476) şahsı yakaladı.