Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ev ziyaretlerine devam ediyor. 

“Temel Yaşam Becerileri Geliştirme Programı Bilgilendirme Toplantısı” yapıldı. “Temel Yaşam Becerileri Geliştirme Programı Bilgilendirme Toplantısı” yapıldı.

Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerince yapılan yazılı açıklama da, "Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş büyük önem verdiği ev ziyaretleri kapsamında Kuyuluk Belediye Ortaokulu Müdür Yardımcısı İbrahim Güngör’ü evinde ziyaret etti.
Kendisinin de bir öğretmen olduğunu, öğrencilerin onun hayatının merkezinde olduğunu ifade eden Fazilet Durmuş, öğretmenlik mesleğinin önemini vurguladı. Durmuş, öğretmen arkadaşlarımla yan yana olmak istiyorum ve ben kapım açık çalışıyorum, eğitimin kalitesini arttırmak için her zaman bir arada olmalıyız, dedi.
Eğitim ekseninde devam eden sohbette Durmuş, öğretmenlerimizin akademik eğitimin yanında öğrencileriyle ders dışında da yakından ilgilenmelerini istedi.
Öğretmenimiz ve ailesi Fazilet Durmuş’un ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Her zaman yanlarında olan bir İl Müdürü ile çalışmanın kendilerine güven ve huzurlu çalışma ortamı sağladığını söyledi" denildi.