Mustafa Sever Mezitli’de seçmenlerle buluşmaya devam ediyor

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi, Ekonomi Eski Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, yerel seçimler çerçevesinde sürdürdüğü Mezitli programına bugün de devam etti. 

Sever ahde vefa toplantısında

Cumhur İttifakı Teşkilatı ile birlikte sabah saatlerinde Mezitli Merkez Mahallesi programı kapsamında, AK Parti’ye emeği geçen eski kurucular, eski belediye başkanları ve eski ilçe başkanları ile Ahde Vefa toplantısına katılan Sever’e; Cumhur İttifakı Mezitli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Ekmekçi, AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Zafer Uslu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Yılmaz, İlçe Koordinatörü İrfan Karataş, MHP İlçe Başkanı Bilal Irmak, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Yöneticileri, İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları eşlik etti. 

Program kapsamında Merkez Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret eden Mustafa Sever, esnafın sorun ve taleplerini dinledi. Sever ve beraberindekiler, Merkez Mahallesi’nde vatandaş toplantısına da katıldı. Vatandaşlar ile hasbihal eden Sever, her bir seçmeni tek tek dinledi.

Kuyuluk Mahallesi Fındıkpınarı Cadde esnafına da ziyaret gerçekleştiren Sever, esnaflar ile sohbet gerçekleştirdi ve taleplerini not aldı. 

MTOSB’den İl Emniyet Müdürü’ne ziyaret MTOSB’den İl Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Mustafa Sever, Mezitli programını Malatyalılar Derneği’nin toplantısına katılarak tamamladı.