VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN TARSUS OSB ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEMELERDE BULUNDU, YÖNETİM KURULU VE MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISINA BAŞKANLIK ETTİ 

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Müteşebbis Heyet Üyeleriyle ile birlikte Tarsus OSB şantiye alanında incelemelerde bulundu, burada devam eden yol, su, elektrik gibi altyapı çalışmaları ve fabrikaların kurulum çalışmalarının son durumu hakkında Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak'tan bilgiler aldı. 

Saha incelemesinin ardından Vali Pehlivan başkanlığında, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet Kasım ayı toplantısı gerçekleştirildi.
 
Vali Pehlivan Başkanlığında, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi şantiye binası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet üyeleri katıldı.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, Akdeniz Belediyesi’ni ziyaret etti Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, Akdeniz Belediyesi’ni ziyaret etti


 
OSB’nin gelişim süreci ve yürütülmekte olan altyapı ve üst yapı çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.